Edukacja

Uczelnie wyższe

Uczelnie wyższe to w dzisiejszych czasach potężne przedsiębiorstwa, które oprócz nauczania zatrudniają sporą grupę pracowników. Zatem zastosowanie systemu SMS w tego typu instytucjach z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Oczywiście nasz system można także „podpiąć” pod istniejące już internetowe platformy do kontaktu ze studentami.

 • Przypomnienia o opłatach
  Za pomocą SystemuSMS można zdecydowanie wpłynąć na studentów uiszczających opłaty, tak aby były wpłacane wyznaczonym terminie. Na podany przez studenta numer telefonu będą spływały przypomnienia o zaległości wobec uczelni. 
 • Powiadomienia od wykładowców 
  Każdy z wykładowców może mieć dostęp do systemu za pośrednictwem swojego konta z własnym hasłem i przydzieloną pulą wiadomości do wysłania. W ten sposób w szybki i prosty sposób może poinformować swoich studentów o terminie egzaminu czy zmianach w godzinach zajęć. 
 • Powiadomienia z biblioteki i dziekanatu
  Niektórzy studenci zwyczajnie zapominają o złożeniu indeksu w dziekanacie czy oddaniu książki w wyznaczonym terminie. Wysyłkę wiadomości przypominających o danym terminie w naszym systemie można w taki sposób zaprogramować, aby odbywała się automatycznie, bez kolejnej ingerencji pracownika. A z pewnością o wiele lepiej będzie postrzegana przez studentów taka uczelnia, która przypomni o upływającym terminie wypożyczenia książki lub o terminie złożenia indeksów czy karty obiegowej. Tym bardziej jeśli w bibliotece są pobierane opłaty związane z przetrzymywaniem książek.
 • Akcje rekrutacyjne
  Za pomocą naszego systemu można docierać do zarówno do przyszłych studentów, jak do absolwentów. Dysponując bazą telefoniczną można informować o rekrutacji, nowych kierunkach, zjazdach na uczelni. 
 • Newsletter SMS
  Wielu studentów, słuchaczy zwłaszcza uczących się zaocznie nie zawsze jest na bieżąco z wydarzeniami i imprezami organizowanymi przez uczelnię. Zatem wysłanie takiej informacji o ciekawym wydarzeniu z pewnością bardziej zaangażuje to środowisko do udziału w tego typu imprezach.

Szkoły średnie

W dzisiejszych czasach również placówki oświatowe muszą walczyć o swoje miejsce i o każdego ucznia. Dlatego każda nowinka, która nie dysponuje konkurencyjna szkoła z pewnością może przychylić się do większego zainteresowania Twoją placówką.

 • Szkolne powiadomienia
  SystemSMS, który dedykowany jest dla szkół może być wykorzystywany zarówno przez dyrekcję i sekretariat, ale także przez nauczycieli. Forma i częstotliwość wysyłanych powiadomień zależy wyłącznie od samej szkoły. Informować można choćby o szkolnych akcjach, zbiórkach, festynach, rozgrywkach, itp.
 • Kontakt z rodzicami
  Bywa, że kontakt z rodzicami jest utrudniony. Wysłanie do opiekuna krótkiego SMS-a z informacją, iż dziecko nie pojawiło się w szkole lub z informacja o drzwiach otwartych sprawi, że placówka będzie postrzegana, jako dbająca o dobro uczniów.
 • Kontakt z absolwentami
  Okolicznościowe szkolne zjazdy, to znakomita promocja placówki, na której często dochodzi do odnowienia szkolnych znajomości. Dziś już nie jest problemem przeniesienie numeru telefonu do innego operatora. Ta praktyka stała się już codziennością. Zatem wysłanie informacji z planowanym terminem zjazdu do absolwentów szkoły z pewnością sprawi, że pojawi się ich zdecydowanie więcej.

Szkoły podstawowe i gimnazja

Dla wielu rodziców kontakt ze szkołą, do której uczęszcza ich dziecko jest bardzo ważny. Co więcej, gdy są zapracowani i nie mają czasu na systematyczny kontakt z wychowawcą, to tym bardziej chcieliby być na bieżąco z tym co dzieje się w szkole.

 • Kontakt z rodzicami
  Nic prostszego. Do pełni szczęścia wystarczy nasz system. Na podany przez rodzica numer telefonu będą spływały ważne informacje, np. te dotyczące ich dziecka, klasy, a także szkolnych wydarzeń. Co więcej, a wiadomości mogą płacić sami zainteresowani rodzice, tak aby zminimalizować szkolne wydatki.
 • Szkolne przedsięwzięcia
  Szkoły w ciągu roku organizują bardzo dużo imprez, akcji, rozgrywek sportowych, zbiórek. Za pomocą SystemuSMS można poinformować o tego typu przedsięwzięciach. Z pewnością przyczyni się do zwiększenia frekwencji.

Przedszkola i żłobki

Tego typu placówki często organizują lekcje pokazowe dla rodziców, przedstawienia okolicznościowe. Ustne powiadomienia czy też tradycyjne informacje przekazane rodzicom na kartkach nie zawsze się sprawdzają. Z pomocą przychodzi system SMS. 
To placówka decyduje czy opłaty za wysłane SMS-y ponosi przedszkole lub żłobek czy rodzice.

 • Kontakt z rodzicami
  Nie ma lepszej i pewniejszej formy kontaktu, jak wysłanie informacji na telefon komórkowy. O przekazanych informacjach w natłoku codziennych obowiązków zapominamy, a karteczki gdzieś gubimy. Wysłanie powiadomienia za pomocą systemu SMS jest zdecydowanie pewniejsza formą informowania. Zawsze do takiej wiadomości można zajrzeć jeszcze raz w dogodnym momencie.
 • Powiadomienia o opłatach
  Już po pierwszym wprowadzeniu danych do systemu pozostałe czynności związane z grzecznościowym przypominaniem o opłatach wykonuje nasz system.  W wyznaczonym terminie będzie samodzielnie i systematycznie wysyłał krótką prośbę o wpłatę w wyznaczonym terminie.
 • Powiadomienia i zaproszenia
  Poinformowanie, przypomnienie rodzicom o jutrzejszym przedstawieniu, w którym wystąpi ich pociecha, informacja o zmianach godzin otwarcia placówki z uwagi na przerwę świąteczną czy wakacje. Poinformowanie o organizowanych akcjach, festynach, przystąpieniu do unijnych projektów, itd. O tym wszystkim można za pomocą jednego kliknięcia poinformować rodziców.