Instytucje kultury i rozrywki

teatry, opery, filharmonie

Poinformowanie widzów o zmianach w repertuarze, o premierach czy ciekawostkach jeszcze nigdy nie było tak proste i nie gwarantowało skuteczności. Dzięki SystemowiSMS w bardzo prosty i szybki sposób, przez 24 godziny na dobę można powiadomić zainteresowane osoby. Wystarczy, że zapiszą się do systemu na Twojej stronie internetowej. Możesz przy tej okazji zbierać dodatkowe informacje o nich, np. wiek, płeć, tak aby w przyszłości zaplanować repertuar pod największa grupę zainteresowanych osób. 

 • Repertuar SMS 
  Stali widzowie otrzymają na swój telefon komórkowy najbliższy repertuar, informację z ciekawymi wydarzeniami z twojej instytucji. To Ty decydujesz o treści. 
  Jeśli uznasz to zastosowane możesz wysłać wiadomość MMS ze skanem plakatu informującego o wydarzeniu. Zdarzają się sytuacje, że spektakl w ostatniej chwili musi zostać odwołany. Nasz system to doskonałe narzędzie do natychmiastowego poinformowania widzów. 
 • Promocje, wydarzenia
  Planujesz promocję, tańsze bilety na wybrane spektakle? Masz problem z dotarciem do widzów? Informacja zamieszczona na stronie internetowej nie zawsze wystarczy, albowiem nie każdy ma czas na nią zajrzeć. Z kolei nie wszyscy zaglądają do Twojej instytucji, aby sprawdzić czy aktualnie nie zaplanowano promocji na wybrany spektakl. Możesz o tym powiadomić zainteresowane osoby zaledwie w ciągu kilku sekund. 

​kina, muzea, galerie

Co jakiś czas zmienia się repertuar kin czy wystawy i ekspozycje. Nie każdy jednak na bieżąco śledzi te wydarzenia. W ten sposób pewnie nie jedna osoba przegapiła ciekawy film, spotkanie z malarzem czy wernisaż. Krótka informacja z zapowiedzią takiego wydarzenia wysłana na telefon komórkowy z pewnością podniesie frekwencję na tego typu wydarzeniach.

 • Informacje o repertuarze, wystawach
  Za pomocą jednego kliknięcia można wysłać informacje o terminach najbliższych przedstawień, wernisaży i innych ważnych imprez. Co więcej, zdarza się, że niektóre wydarzenia zostają w ostatniej chwili odwołane czy przełożone. Aby zaoszczędzić rozczarowań klientom instytucji już po dotarciu na miejsce, można o tym fakcie poinformować ich za pomocą naszego systemu.
 • Promocje, wydarzenia
  Tańsze bilety na wybrany film? Wyjątkowa i niepowtarzalna wystawa w Twoim mieście? Wernisaż i spotkanie z autorem niezwykłych dzieł? Nie wiesz w jaki sposób przyciągnąć mieszkańców na takie wydarzenie? Niezwykle proste jest to z SystememSMS. W ciągu kilku sekund możesz zapromować swoją instytucję, a przy tym zaprosić na najbliższe wydarzenie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób pozyskać bazę Twoich klientów skontaktuj się z nami.

​parki i ogrody zoologiczne

Jest wiele zdarzeń, o których można i warto informować. Wiele razy dotarcie z informacją do dużej liczby osób  z pewnością przełożyłoby się na zwiększoną sprzedaż biletów. Nie zawsze jednak są pod ręką środki techniczne. W takim celu powstał właśnie dedykowany specjalnie do tego typu instytucji system SMS. 

 • Płatny newsletter SMS
  Do informowania zainteresowanych osób o ciekawych wydarzeniach można wykorzystać tzw. SMS PREMIUM. Zaletą tego typu usługi jest to, że za wysłanie wiadomości koszt ponosi właściciel telefonu komórkowego. Zatem do systemu rejestrują się wyłącznie osoby zainteresowane otrzymywaniem ciekawostek np. za temat zwierząt z ogrodzie zoologicznym. 
 • Dokarm zwierzę
  Opcja ta stworzona specjalnie dla ogrodów zoologicznych czy parków, w których przebywają zwierzęta pozwala za pomocą wysłania SMS-a dokonać płatności o wybranej wartości na rzecz wybranego zwierzęcia. 
 • Baza sponsorów
  Nasz system , to także doskonały organizator. Można za pomocą wysyłać wiadomości SMS, MMS i VOICE SMS, a także stworzyć w nim bazę sponsorów i form współpracujących z daną instytucją. W ten sposób można tych przedstawicieli informować o ciekawostkach, a także przypominać za pomocą SMS-a, o np. zbliżającym się terminie wygaśnięcia umowy dotyczącej opieki nad zwierzęciem.
 • Kontakt z pracownikami
  Parki, ogrody to rozległe powierzchnie. Nie zawsze można do wszystkich osób dotrzeć. Co więcej, zdarzają się sytuacje, że należy powiadomić natychmiast wybrana grupę osób. Za pomocą naszego systemu można to uczynić w bardzo prosty i szybki sposób.